OGŁOSZENIE – UCZNIOWIE KLAS 6

Przypominamy, że w przypadku starania się o miejsce w Gimnazjum (poza szkołą obwodową), w tym w oddziałach dwujęzycznych, sportowych należy: OD 24 CZERWCA DO 28 CZERWCA – DO GODZ. 15.00 – logując się na swoje konto wprowadzić oceny ze świadectwa, sprawdzianu zewn. oraz inne informacje, w tym o osiągnięciach.

– Rodzice kandydata, którzy złożyli WNIOSEK składają w szkole pierwszego wyboru potwierdzone kserokopie świadectwa, wyników.
– Rodzice kandydata sprawdzają w systemie poprawność wprowadzonych danych i status swojego podania, a w przypadku stwierdzenia błędu zgłaszają go w gimnazjum pierwszego wyboru.

UWAGA – Rodzice kandydata, który złożył ZGŁOSZENIE składa w gimnazjum obwodowym oryginał świadectwa i zaświadczenie o wynikach sprawdzianu zewnętrznego i innych osiągnięciach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.