Dzień sportu

06.06.2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Wszyscy uczniowie, którzy wcześniej zgłosili swój udział, mogli sprawdzić się w następujących konkurencjach:

– sprawnościowy tor przeszkód,
– konkurs rzutów do kosza,
– konkurs przeciągania liny,
– turniej gry w badmintona,
– rozgrywki siatkarskie.

Sportowe zmagania, którym towarzyszyły wielkie emocje, rozgrywały się na sali gimnastycznej i boisku szkolnym. Na koniec imprezy zwycięzcom poszczególnych konkurencji wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wygranym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach. Nagrody, rzecz ważna, ale najważniejsza była dobra zabawa i uśmiech!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2023/2024, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.