Dni Gliwickich Młodych Naukowców – podsumowanie

Dnia 12 marca 2019 roku  w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Ślaskiej odbyła się uroczysta Gala będąca podsumowaniem projektu Dni Gliwickich Młodych Naukowców, w którym jak co roku braliśmy udział.

Projekt trwał od października 2018-marca 2019. Adresowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z rejonu miasta Gliwice i powiatu gliwickiego i obejmował wiedzę z zakresu przedmiotów przyrodniczych i humanistycznych.

Po raz kolejny nasi uczniowie nie zawiedli 🙂
Trzy drużyny w składzie:
1.  Ewa Kucharewicz, Julia Rólka, Zosia Wawrzak, Oliwia Wójtowicz
2. Aleksandra Szczasiuk, Jagoda Jeziorańska, Alicja Wojtkiewicz, Dominika Paszczela, Zuzanna Wileńska
3. Oliwia Czupryna, Marta Kroczek, Magdalena Wiewióra i Martyna Haber

zajęły  ex aequo II miejsce w konkursie na projekt wycieczki po województwie śląskim „Śląsk – moja mała ojczyzna”.

Podczas Gali po rozdaniu  nagród i podziękowań, uczestnicy brali udział w pokazach doświadczeń fizyczno-chemicznych i  zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pracowników Politechniki Ślaskiej. Dzień był pełen wrażeń 🙂

Opiekun drużyny: Mirosław Czeczot
Szkolny koordynator konkursu: Wioletta Rusin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.