Darmowe warsztaty z kodowania

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w drugiej edycji darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży online, organizowanych pod nazwą „Zaprogramuj Swoją Przyszłość”.
Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło nas samych.
Na darmowe kursy zapisało się prawie tysiąc polskich dzieci, z mniejszych i większych miejscowości. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymali stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych nurtów współczesnej edukacji.
Już niedługo rozpoczynamy nabór na kolejną edycję , podczas której zaproponujemy dzieciom i młodzieży olbrzymi wachlarz możliwości i języków.

Zobacz plakat i zdobądź więcej informacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.