Cyberprzemoc – prelekcja dla rodziców i nauczycieli

Szanowni Rodzice
Anonimość Internetu i telefonii komórkowej stwarza ogromne pole dla ekspresji takich zachowań, jak: wyzywanie, ośmieszanie, szantażowanie, rozprzestrzenianie kompromitujących materiałów oraz podszywanie się pod innych. Opisane działania, których doświadczają dzieci używając Internetu, określa się mianem cyberprzemocy.  Chcemy zapobiegać takim działaniom. Dlatego specjalnie dla Państwa, zaprosiliśmy przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji, który 11 kwietnia 2018 r. o godz. 16.25 w auli SP5 (ul. Żwirki i Wigury) oraz o godz. 17.00  w auli Gimnazjum (ul. Asnyka) wygłosi prelekcję na temat  CYBERPRZEMOCY.
Serdecznie zapraszamy.

Pedagodzy ZSP nr3 :
Ewa Asztabska i Zuzanna Przegendza – Jurek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.