ZAPROSZENIE- BIEG TROPEM WILCZYM

Po raz drugi w Gliwicach, odbędzie się bieg „Tropem Wilczym”. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Trzy trasy umożliwiają wzięcie udziału w imprezie każdemu. Trasa 1963 m – ku czci Józefa Franczaka „Lalka”, ok. kilometrowa dla dzieci i 11 km dla wytrwałych. Oprócz biegu przewidujemy takie imprezy, jak koncert „Podziemna Armia Powraca” i wykład Instytutu Pamięci Narodowej. Bieg odbędzie się 28 lutego b.r., a start i meta będą na terenie Piasta Gliwice. Każdy z uczestników otrzyma medal, pamiątkową koszulkę i materiały promocyjne. Serdecznie zapraszają: Fundacja Wolność i Demokracja, gliwicki WOPR koordynator imprezy Elżbieta Kogowska-Piasecka – nauczyciel Zespołu Szkół im. J. Korczaka w Gliwicach.
Zapisy i informacje o imprezie:
elektroniczne zapisy
– Facebook Tropem Wilczym
– informacje dodatkowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.