Akcja Żonkil

W dniu 19.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji Żonkil organizowanej przez Muzeum POLIN. Żonkile wręczyliśmy gronu pedagogicznemu oraz uczniom klas III b,  III c, II a, VI a, VI b i VI c. Poza tym uczennice Samorządu Uczniowskiego proponowały żonkile pracownikom  Spółdzielni Mieszkaniowej im. Żwirki i Wigury, kompleksu Jasna, Biblioteki Miejskiej, Wydziału Edukacji oraz pasażu handlowego „Jasna”, a także panu weterynarzowi, paniom w siłowni,  paniom fryzjerkom w Studiu Fryzur Look & Lans.

Uczniowie klas szóstych na lekcjach poznali historię wydarzeń w getcie warszawskim związaną z wybuchem powstania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.