Informacja Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo,
W związku z Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) oraz trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP)

wprowadzam bezwzględny zakaz wstępu do Przedszkola Miejskiego nr 20
i Szkoły Podstawowej nr 5 w Gliwicach osobom postronnym.

Przez osoby postronne należy rozumieć osoby inne niż pracownicy, uczniowie/przedszkolaki i ich opiekunowie prawni.

Przypominam, że  należy zwracać szczególną uwagę  na podejrzane zachowania osób znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu szkoły i przedszkola lub pozostawione podejrzane przedmioty

Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane Policji za pośrednictwem numeru telefonu 112 lub pracownikowi szkoły/ przedszkola.

Małgorzata Hutnikiewicz
Dyrektor ZSP3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.