KONKURS NA STYPENDIUM NAUKOWE

I Szkoła Społeczna w Gliwicach i Gliwickie Towarzystwo Szkolne im. Janusza Korczaka ogłasza konkurs na stypendium naukowe. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń uczęszczający w roku szkolnym 2015/2016 do klasy: IV, V, lub VI Szkoły Podstawowej

Zainteresowany uczeń w terminie do 1 lipca 2016r. składa w sekretariacie szkoły:
– potwierdzoną kopię świadectwa za rok szkolny 2015/2016,
– wykaz konkursów, w których uczeń brał udział w roku szkolnym 2015/2016 (uczestnictwo w konkursie powinno być poświadczone np. kopią dyplomu),
Dokumenty należy złożyć w sekretariacie I Szkoły Społecznej w Gliwicach, ul. Robotnicza 4 w godzinach 8-15. Koperta musi być opatrzona: imieniem i nazwiskiem kandydata oraz nr telefonu i adresem e-mail.

Stypendium otrzymują trzej uczniowie szkoły podstawowej, którzy otrzymają najwyższą ilość punktów. Uczeń musi mieć ocenę z zachowania minimum bardzo dobrą. Maksymalna suma punktów do uzyskania – 75 pkt. Informacje o uzyskanych stypendiach zostaną przekazane w terminie do 15 lipca 2016r. telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Szczegóły w załączniku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.