Impreza – Akademia Młodego Kibica

9 czerwca 2015r na Stadionie Miejskim w Gliwicach odbył się finał AKADEMII MŁODEGO KIBICA – sportowej akcji zorganizowanej przez Samorząd Miasta Gliwice, Komendę Miejską Policji i GKS „Piast”. W tym dniu na stadionie odbyły się finałowe rozgrywki piłkarskie oraz konkurs formacji tanecznych, w których wystartowali uczniowie naszej szkoły. Zaprezentowali się dosłownie – NA MEDAL !!!! A pomogli im w tym wspaniali kibice z klas: IVa, IVb, IVc i Va, którzy wybrali się na stadion, aby dopingować swoich kolegów i koleżanki. Impreza zakończyła się dużym sukcesem naszych sportowców. Reprezentacja piłkarzy kl. IV nie miała sobie równych i bardzo pewnie wygrała turniej. Drużyna kl. V po niezwykle zaciętych i emocjonujących bojach wywalczyła, po rzutach karnych, III miejsce. Świetnie spisały się dziewczęta, które w konkursie formacji tanecznych „wytańczyły” sobie II pozycję, a konkurencja była naprawdę silna! Nasi młodzi sportowcy i tancerki otrzymali nagrody rzeczowe, medale oraz puchary. Wielką niespodzianką i zaszczytem było zdobycie przez naszą szkołę Pucharu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Puchar zdobyła drużyna, która zdobyła największą liczbę bramek.

GRATULUJEMY 🙂
Zapraszamy do oglądania zdjęć

WYWIAD

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.