AKCJA – ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gliwicach (Szkoła Podstawowa nr 5) informuje: W poniedziałek, dnia 30 marca obchodzono w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Uwrażliwialiśmy uczniów, rodziców i nauczycieli na ten problem. Dzięki współpracy z Fundacją JIM uczniowie przez cały dzień dowiadywali się jak pomóc i zachować się w sytuacji spotkania z rówieśnikiem dotkniętym autyzmem. „Cała Polska na niebiesko”- nasi uczniowie również byli ubrani na ten kolor. Otrzymali gadżety informacyjne, ponieważ jako jedna ze 100 placówek zostaliśmy wyróżnieni i oficjalnie włączeni w kampanię fundacji JIM. Akcję w szkole przeprowadziła pani Marta Jedryka-Plesińska – pedagog szkolony. (Zdjęcia)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.