Dzisiaj przedszkolaki – jutro pierwszaki

Już w sobotę odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty, a tymczasem odwiedzają nas już zerówkowicze, korzystając z okazji uczestnictwa w pierwszych szkolnych lekcjach.

Luty i marzec to miesiące, w których dzieci z zerówek uczestniczą w zajęciach otwartych w ramach prowadzonej w naszej szkole innowacji ,,Moje pierwsze spotkanie ze szkołą”. Klasy trzecie wraz z wychowawczyniami przygotowywały zajęcia szkolne dla przedszkolaków.  Lekcje zarówno poziomem jak i zakresem odpowiadały potrzebom młodszych kolegów i koleżanek. Dla przedszkolaków z PM nr 20, PM nr 25, PM nr 6 w Gliwicach zorganizowano zajęcia z edukacji przyrodniczej, matematycznej,  muzycznej i zajęcia ruchowe. Nasi sympatyczni mali goście mieli wiele radości z powodu wspólnej nauki i zabawy.

Do zobaczenia w sobotę 14 marca podczas Dnia Otwartego naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.