Dziękujemy wolontariuszom

W dniach 14- 15 grudnia 2019 odbyła się świąteczna zbiórka żywności dla ubogich rodzin w sklepie POLOMARKET na Trynku. Akcja odbyła się pod patronatem Polskiego Czerwonego Krzyża w Gliwicach i koła działającego w naszej szkole. Uczniowie nie szczędzili uśmiechów, podziękowań i słów zachęty dla wszystkich darczyńców.  Zebrane produkty zostały rozdane przez PCK najuboższym rodzinom z terenu Gliwic na Święta Bożego Narodzenia. Dzięki tej zbiórce, również niektórzy uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki żywnościowe na święta.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są czasem dla wielu z nas oczekiwanym i radosnym.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom za udział w akcji charytatywnej. Niech ta praca da Wam satysfakcję i radość życia.

Uczniowie biorący udział w akcji to:

Kozioł Marta           8b
Kotul Ewelina          8a
Grzywnowicz Wiktoria 8a

Opiekun Szkolnego Koła PCK – M. Kwaśnicka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.