Wycieczka sportowa

W dniach 25-27 października 2019r. odbyła się już  czwarta wycieczka sportowa do Głuchołaz, której organizatorem był Klub Sportowy KODOKAN w Gliwicach.

Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem. W ciągu trzech dni odbyło się dużo atrakcji nie tylko związanych z zajęciami sportowymi.  Uczniowie, również poznawali  historię Głuchołaz. Uczestniczyli zajęciach teoretycznych i praktycznych jak np. płukanie złota. Atrakcją  była grota solna ,wspólne wieczorne ognisko oraz nocne przejście z pochodniami wokół terenu leśnego przy ośrodku, w którym brali udział wszyscy uczniowie.

Opiekunowie Mariusz Ważny , Dorota Niesporek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.