Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w kolejną akcję charytatywną, której patronatem jest Dom Aktywnej Młodzieży przy ulicy Barlickiego w Gliwicach. Zobaczcie sami poniżej, co do tej pory udało nam się zebrać 🙂 Jeżeli ktoś jeszcze chciałby wspomóc uczniów  z polskich szkół funkcjonujących na Ukrainie i na Białorusi, może jeszcze to uczynić. Artykuły spożywcze i szkolne można jeszcze przynieść do 10 listopada 2019 roku:
szkoła przy ul. Żwirki i Wigury sala 206
szkoła przy ul. Asnyka sala 19
„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest: nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.