Wycieczka do Łączy klasy 5c i 5e

Uczniowie klasy 5c i 5e wzięli udział w imprezie integracyjno – edukacyjnej w Łączy. Wycieczka miała na celu integracje zespołu klasowego, współpracę w zespole, ćwiczenie orientacji w terenie. Podczas wyjazdu uczniowie uczestniczyli w grze terenowej, w której mogli wykazać się zręcznością, zwinnością, a także umiejętnością logicznego myślenia.
Organizatorzy – Kadra 93 Gliwickiej Drużyny Harcerskiej Wieża zagwarantowali niesamowitą przygodę oraz wspomnienia. Uczniowie miło spędzili czas.

Na zakończenie wycieczki odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz nastąpiło wręczenie nagród za udział w różnych konkursach, które zorganizowali harcerze.

Było wspaniale!!! Chętnie przyjedziemy tam znowu 😀

Wycieczka do Łączy (zdjęcia)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.