Sukces recytatorski

W dniu 7 marca 2019 r.  odbyły się eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR zorganizowanego przez MDK Gliwice i ZSP-8 w Gliwicach.
W przesłuchaniach konkursowych naszą szkołę w kategorii wiekowej kl. 1-3 reprezentowało dwoje uczniów z kl. 2b- Hanna Wiśniowska i Krzysztof Chwedczuk. Młodzi wykonawcy występowali na profesjonalnej scenie w Starej Kotłowni MDK- miejsce naprawdę magiczne.
Miło nam ogłosić, że  Hania Wiśniowska została laureatką tego etapu konkursu, wygrała 1 miejsce
i będzie reprezentować miasto Gliwice na szczeblu wojewódzkim. Hania pięknie zaprezentowała utwór pt. ,,Przyjaciele” Ignacego Krasickiego. Ocenie podlegały: dobór repertuaru, interpretacja utworów, dykcja, emisja, ekspresja, oraz ogólny wyraz artystyczny. Dzieci za swoje występy otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.