Świąteczne warsztaty – dla wszystkich chętnych

14 listopada ( środa) o godzinie 15.30, w ZSP3 w budynku przy ul. Asnyka odbędą się
„ Anielskie Warsztaty”. Będziemy na nich wykonywać ozdoby świąteczne dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach oraz na kiermasz szkolny Bożonarodzeniowy.
Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów naszego osiedla na zajęcia z rękodzieła, raz tych , którzy chcą nieść bezinteresowną pomoc innym ludziom.
Prosimy o przyniesienie nożyczek, kleju i elementów do zdobienia

29 listopada ( czwartek) o godzinie 15.15, w ZSP3 w budynku przy ul. Asnyka odbędą się
„ Bożonarodzeniowe Warsztaty- Wkręć się w święta”. Będziemy na nich wykonywać kartki świąteczne dla Domu Opieki Społecznej w Gliwicach oraz na kiermasz szkolny Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wolontariuszy z Koła PCK, uczniów naszej szkoły z rodzicami, seniorów.

Opiekun Koła PCK: Małgorzata Kwaśnicka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.