Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada w naszej szkole świętowaliśmy wyjątkowy dzień – „Pluszowego Misia”.
Z tej okazji zorganizowano wiele konkursów: klasy I-III wydzierały portrety misia, kl. IV – VI – tworzyły własne maskotki, a klasy II wzięły udział w przygotowanych przez naszą szkołę Międzyszkolnych Zawodach Sportowych z Misiem w roli głównej! Ponadto, uczniowie klas młodszych swoimi tematami nawiązywali w tym dniu do postaci sympatycznych misiów – poznając ich historię i różne wizerunki. Na zakończenie dnia odbył się apel z rozdaniem nagród w konkursach. W całej szkole można było zobaczyć mnóstwo przyniesionych przez dzieci i nauczycieli misiów, a także osoby swoim strojem nawiązujące do tej postaci.

Zobacz galerię zdjęć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.