Podziel się cukierkiem – dziękujemy

PODZIEL SIĘ CUKIERKIEM-akcja zakończona sukcesem.

Pięknie dziękujemy rodzicom, wychowawcom oraz dzieciom za zaangażowanie w akcję „Podziel się cukierkiem”. Razem zebraliśmy ponad 30 kg słodyczy dla podopiecznych z Domku Dobrych Serc – grupy wsparcia dla dzieci doświadczających chorobę w rodzinie. Zebrane słodkości zostały przekazane Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

Akcja nie odbyłaby się, gdyby nie wspierali nas wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK: Sonia Zielińska 3b, Dominika Batko 3b, Julia Rólka 2b, Zofia Wawrzak 2b

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”                                                                               Jan Paweł II

Galeria zdjęć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.