Śniadanie Daje Moc!

Drugi w naszej szkole Finał Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc!” już za nami. Było wesoło, smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo.
W dniu 10 listopada uczniowie oraz zaproszeni goście uczestniczyli w śniadaniu, które zostało zorganizowane w auli naszej szkoły. Uczniowie samodzielnie przygotowywali zdrowe przekąski z produktów zakupionych dzięki dofinansowaniu przez Radę Rodziców ZS-P3 oraz szkolny sklepik Sport Activ. Do naszej akcji włączyły się Mamy uczniów, które pomagały dzieciom w przygotowaniach, a także brały udział w olimpiadzie na temat zdrowego odżywiania. Program „Śniadanie daje moc!” spodobał się uczniom, którzy bardzo zaangażowali się w cały projekt. Koordynatorki programu, Ewa Baran i Anna Szczeponik – wychowawcy szkolnej świetlicy z wielką przyjemnością będą kontynuowały program w kolejnych latach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdięć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.