Akcja – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

akcja-dzienzyczliwosciW dniu 21 listopada w naszej szkole będziemy obchodzić ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. W tym dniu wszyscy uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły włączą się do akcji „JESTEM ŻYCZLIWY, JESTEM SZCZĘŚLIWY”. Wspólną zabawę rozpoczniemy już w czwartek 14 listopada. Uczniowie wspólnie z wychowawcami wybiorą spośród siebie „Miss i Mistera Grzeczności” (klasy I-III) oraz „Super kulturalną Uczennicę i Super kulturalnego Ucznia” (klasy IV-VI).
Osobom wyróżnionym w klasie, jako „najbardziej życzliwe” pedagog szkolny wręczy dyplom oraz słodki upominek. W dniu 21 listopada będziemy mogli również przekazać umieszczając pozdrowienia i życzliwości na „Drzewku Pozdrowień i Uśmiechów”-dla kl. 4-6 drzewko będzie znajdować się na korytarzu II piętra, a dla kl. 1-3 drzewko będzie umieszczone na I piętrze. Może ten dzień spowoduje, że POPATRZYMY NA CODZIENNOŚĆ INACZEJ: SKOŃCZYMY Z NARZEKANIEM, DĄSANIEM SIĘ, GNIEWANIEM, WZAJEMNYM OBWINIANIEM I PO PROSTU ZAPOMNIMY O ZŁYCH EMOCJACH I O SMUTKU …
Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość. BĄDŹMY ŻYCZLIWI NIE TYLKO W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ – 21 LISTOPADA – ALE PRZEZ CAŁY ROK!

JEŚLI USUWA SIĘ Z ŻYCIA ŻYCZLIWOŚĆ
TO USUWA SIĘ WSZELKĄ PRZYJEMNOŚĆ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.