Sukces Koła Teatralnego „Scena”

Szkolne Koło Teatralne  „Scena” odniosło sukces !!!!

Na XVIII Regionalnym Festiwalu Małych Form Teatralnych „Tworzymy Teatr Prawdziwy”  Szkolne Koło Teatralne zaprezentowało spektakl pt. „Bałagan ! I co z tego !”  Publiczność reagowała  z dużym aplauzem, wiele scen wywołało uśmiech na twarzach widzów. Spodobaliśmy się nie tylko publiczności ale również komisji oceniającej przedstawienia.

Dzięki wspaniałym aktorom z naszej szkoły, zaangażowaniu  we wspólny sukces zajęliśmy I miejsce.

Jakby tego było mało otrzymaliśmy jeszcze specjalne wyróżnienia za stworzenie kreacji aktorskich dla Natalii Cierniak (4a)  oraz   Julii Szostakowskiej (4a)

Festiwal ten odbywał się w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu. Szkole tej bardzo dziękujemy za ciepłe przyjecie i możliwość wzięcia udziału w tym kulturalnym wydarzeniu.