Konkurs informatyczny „Mój superbohater”

Zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową „Mój superbohater”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i polega na wykonaniu pracy plastycznej przy pomocy edytora grafiki Paint.

Temat konkursu dotyczy przedstawienia wizerunku bohatera, czy autorytetu zaczerpniętego z literatury, filmu lub życia codziennego. Praca powinna być wykonana samodzielnie przez jednego autora. Niedozwolone jest korzystanie z grafik, zdjęć, przeróbek czy obrazów osób trzecich.

Pracę w formie wydruku formatu A4, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przekazać do 27 marca 2017 r. Pani Izabeli Krzecińskiej. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę.

Regulamin konkursu (PDF)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.