WOŚP 2017

Od wielu lat nasza szkoła bierze aktywny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Również w tym roku uczniowie stanowiący aktyw Samorządu Uczniowskiego w dniach od 9 do 13 stycznia zbierali pieniądze na ten cel. Tradycją naszej szkoły jest organizowany z tej okazji koncert dla rodziców. W tym roku odbył się on tuż przed feriami, w środę 11 stycznia. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Małgorzata Hutnikiewicz. Rodzice mieli okazję zobaczyć m.in. występy mażoretki, laureatek szkolnych konkursów piosenki angielskiej i dziecięcej, mikołajowego konkursu tańca, grupy przedszkolaków, zespół szkolnych czirliderek. Nie zabrakło też gry na instrumentach, tańca irlandzkiego oraz przedstawień teatralnych. Na koniec, w dniu 15 stycznia, wszystkie zebrane pieniądze zostały odwiezione do siedziby sztabu w ZSTI w Gliwicach.

Dzięki hojności przybyłych na imprezę gości, uczniów i pracowników szkoły zebraliśmy w tym roku rekordową sumę 673,29zł.

Zdjęcia z WOŚP 2017

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.