Rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy prowadzone są w oparciu o następujące zasady:

1. Rodzic/opiekun prawny zapisując dziecko do świetlicy powinien zapoznać się z regulaminem pracy świetlicy dostępnym na stronie internetowej szkoły.
  2. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA do świetlicy, dostępnej na stronie internetowej szkoły/zakładka oferta edukacyjna – zajęcia świetlicowe/ lub w sekretariacie/ lub na portierni.
  3. Kompletnie i czytelnie wypełniony dokument, zawierający wszystkie podpisy i zgody, należy złożyć:

-obecne klasy 1-3 w świetlicy szkolnej lub na portierni w terminie od 13 do 31.05.2024 r.

– rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów na portierni w terminie od 15.05.2024 r. do 23.08.2024 r.

Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci:

– obojga rodziców pracujących/opiekunów prawnych, którzy nie pozostają na urlopach macierzyńskich i opiekuńczych;

– pracujących rodziców/opiekunów prawnych samodzielnie wychowujących dzieci;

– oczekujące na zajęcia dodatkowe oraz dojeżdżające do szkoły.

Regulamin świetlicy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.