Półkolonie Zima 2024 w naszej szkole

Szanowni Rodzice!

W tym roku szkolnym półkolonia zimowa ,,Zima – 2024” organizowana przez naszą szkołę, odbędzie się w terminie: 29.01-02.02.2024 r. (pierwszy tydzień ferii) w godzinach 7.00 do 15.00.

Na ten czas zaplanowany jest ciekawy program atrakcji: Udział dzieci w pokazie lodowych eksperymentów, spotkanie z Policją, wyjazd do Muzeum Chleba w Radzionkowie, wyjście do kina, ścianka wspinaczkowa i bouldering w ośrodku sportowym Jasna 31, bawialnia Czary-Mary.

Przewidzianych jest 5 grup po 15 dzieci w grupie.

Dokładny koszt półkolonii podany zostanie do 10 stycznia 2024 r., ze względu na zmianę w naszej szkole firmy cateringowej i co za tym idzie – cen za obiad. Bez wyżywienia cena za półkolonie nie przekroczy 200 zł.

Zgłoszenia (czyli pisemne deklaracje), składać można tylko i wyłącznie w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@zsp3.gliwice.pl

w terminie od 30.11.2023 (czwartek) od godz. 8.00 do 01.12.2023 (piątek) do godziny 15.00.

Wszystkie zgłoszenia wysłane przed lub po tym terminie zostaną uwzględnione na liście rezerwowej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Przy czym pierwszeństwo w zapisach mają dzieci z naszej szkoły. Uczniowie spoza ZSP 3 wpisywani będą na listę rezerwową.

Deklaracja wysłana w mailu musi mieć następującą treść:

Deklaruję udział mojego dziecka ………………………………….. ucznia/uczennicy kl. …………………(np. 1a, 3c) w ZSP3 w Gliwicach w półkolonii ZIMA 2024 organizowanej przez SP5 w Gliwicach.

Wybieram opcję z obiadem/ bez obiadów (wpisać swój wybór)

Telefon do rodziców: ………………………………………………………………..

Adres mailowy rodzica ……………………………………………………………..

Podpis (imię i nazwisko) Rodzica/ prawnego prawnego

Po zebraniu deklaracji, (po 11.12.2023 r.) dostarczone zostaną Państwu stosowne dokumenty (karta kolonijna, informacja o powrocie dziecka z półkolonii, regulamin półkolonii), które trzeba będzie wypełnić, podpisać i oddać wychowawcom klas, a Oni przekażą je do mnie, podany numer konta, dokładne kwoty za półkolonie z obiadem i bez oraz termin, w którym będzie trzeba dokonać opłaty za półkolonię będzie przesłany do Państwa tuż po nowym roku.

Organizatorka wypoczynku:

Marta Dudka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.