Dzień Pluszowego Misia

24 listopada klasy I- III świętowały Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu było w szkole chyba więcej misiów niż dzieci 🙂 Z tej okazji przygotowane zostały różne atrakcje. W tegorocznym konkursie plastycznym odnotowaliśmy REKORDOWĄ liczbę prac – 107 portretów misia zawisło na szkolnym korytarzu. Wyłoniono laureatów I miejsca (3 osoby), II miejsca (4 osoby), III miejsca (4 osoby) oraz wyróżniono 15 osób. Wszyscy artyści, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają słodki poczęstunek.
Najwięcej emocji wzbudził u wszystkich konkurs z liczeniem misiów w urnie. Przez 3 dni uczniowie mogli wyliczyć i „doszacować”, a następnie zapisać swój wynik u wychowawcy. Wspólnie liczyliśmy misie, które Pani Ewelina wyjmowała z pudełka – okazało się, że jest ich 44! – i aż 2 osobom udało się odgadnąć dokładną ich liczbę.

Lubimy Dzień Misia – i na pewno spotkamy się wspólnie na świętowaniu w przyszłym roku 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.