Gliwicki Budżet Obywatelski – znamy wyniki

Znamy już wyniki głosowania XI edycji Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2024.
W przyszłym roku zrealizowanych zostanie 65 projektów wybranych przez mieszkańców.
W tym jeden – dla nas najważniejszy – modernizacja placu zabaw przy ul. Żwirki i Wigury 85. To wspaniała wiadomość nie tylko dla mieszkańców Trynku – ale przede wszystkim najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy przez ostatnie lata z rozżaleniem spoglądali na teraźniejszy plac zabaw, który doczekał się właśnie teraz: wielkiego remontu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom, uczniom, pracownikom oraz sympatykom ZSP 3, którzy oddali na nas głosy. Było ich ponad 1000!

Po raz kolejny udowodniliśmy, że „Razem możemy więcej” – i ponownie razem zrobiliśmy coś dobrego dla dzieci.

Zobacz wyniki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.