Akcja „Prędkość” przed naszą szkołą

20 września 2023 r., Polska Policja przeprowadziła ogólnokrajowe działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość,” które miały na celu egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości przez kierujących pojazdami.

Jako część działań edukacyjnych i profilaktycznych, policjanci z gliwickiego wydziału ruchu drogowego odwiedzili rejon szkół w Gliwicach. Na ulicach Żwirki i Wigury oraz Asnyka dokonywane były pomiary prędkości pojazdów. Większość kierowców przestrzegała przepisów. Po zakończeniu kontroli drogowych, kierowcy otrzymywali specjalnie przygotowane na ten dzień laurki wykonane przez dzieci z klasy drugiej naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.