Program Trzymaj Formę!

W listopadzie br. uczniowie klas 4-6 wraz z nauczycielami Panią Barbarą Błotnicką oraz Panią Ewą Baran przystąpili do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”. Program realizowany jest w formie projektu, który służy promocji aktywności fizycznej, uczy prawidłowego, zbilansowanego sposobu odżywiania się oraz dbałości o własną formę i kondycję fizyczną. Program realizowany będzie do końca roku szkolnego. W trakcie przebiegu uczniowie uzyskają wiadomości wykraczające poza podstawę programową, zostaną poddani specjalnym testom sprawnościowym, wezmą udział m.in. w wielkim teście wiedzy nt. zdrowego odżywiania i kultury fizycznej oraz ciekawych zajęciach i wydarzeniach sportowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.