Sukces naszej drużyny lekkoatletycznej

16 maja 2023 r. na stadionie lekkoatletycznym w Gliwicach odbyły się zawody miejskie w trójboju LA klas 4.
Trójbój składa się z następujących konkurencji: bieg na 50 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową, a każdy z zawodników musi wystartować we wszystkich konkurencjach.

W zawodach bardzo dobrze spisała się reprezentacja chłopców z naszej szkoły. Nasi sportowcy zajęli III miejsce i jest to spory sukces, zważywszy, że w imprezie wzięło udział 17 szkół z naszego miasta.

W skład drużyny SP5 weszli następujący uczniowie: Mateusz Bębenek, Borys Chabinowski i Marcin Szalbot (klasa 4a), Aleksander Fulara, Aleksander Gil i Damian Ron (klasa 4b), Bartłomiej Rubaj (4c) i Dawid Łajszczak (4d).

Wszystkim chłopcom serdecznie gratulujemy 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.