W środę 26.04.2023 r. w naszej szkole odbył się VI Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Dyrektora ZSP nr 3 w Gliwicach. W zawodach wzięli udział uczniowie klas 4 z następujących szkół: SP5, SP16, SP23, SP41.

W ramach imprezy odbyły się dwa turnieje – wyścigi rzędów na wesoło i rozgrywki w „Dwa Ognie”.

Rywalizację wyścigów rzędów wygrali reprezentanci naszej szkoły i to właśnie oni zdobyli Puchar Dyrektora ZSP nr 3. Drugie miejsce zajęła SP41 przed SP16 i SP23.

W turnieju gry w „Dwa Ognie” zwyciężyła drużyna SP23, drugie miejsce zajęli uczniowie SP5, a trzecie i czwarte przypadło w udziale zawodnikom SP41 i SP16.

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, puchary, dyplomy i „słodkie” upominki w postaci soczków owocowych.

Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy!?

Naszą szkołę reprezentowali: Nicole Czyżniewska, Daria Kernosenko, Mateusz Bębenek, Borys Chabinowski, Marcin Szalbot (wszyscy z klasy 4a), Natalia Nowak, Marysia Razmuk, Bartłomiej Rubaj (4c) i Dawid Łajszczak (4d).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.