Prymus Gliwic wybrany

Po raz XVI w naszej szkole został zorganizowany Miejski Konkurs Wiedzy PRYMUS – przeznaczony dla uczniów klas II SP.
1o szkół walczyło o tytuł Prymusa odpowiadając na pytania z różnorodnych dziedzin takich jak m.in: przyroda i geografia, matematyka, rebusy, przysłowia, informatyka, wiedza ogólna. Konkurs miał formę multimedialną.
Zwycięzcą, po raz pierwszy w historii została przedstawicielka naszej Szkoły Podstawowej nr 5: Natalia Golasz, na podium znaleźli się również: Szkoła Podstawowa nr 9 (II miejsce), Szkoła Podstawowa nr 13 (III miejsce).
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe sportowe nagrody, laureaci II i III miejsca otrzymali zestawy naukowe, a PRYMUS zestaw naukowy z mikroskopem i puchar z tytułem PRYMUSA.
Gratulujemy ?

Zobacz zdjęcia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.