Międzynarodowy Dzień Szczęścia

20 marca 2023 Międzynarodowy Dzień Szczęścia
„Są dwa rodzaje szczęścia na świecie, jedno małe – być szczęśliwym, drugie wielkie – uszczęśliwiać innych”
W ten dzień uczniowie Koła Wolontariatu szerzyli ideę szczęścia na wiele sposobów. Przeprowadzali w klasach pogadanki i przekazywali informacje na temat Światowego Dnia Szczęścia, ustalonego w 2012 r przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Na przerwach wolontariusze rozdawali karteczki z sentencjami o szczęściu, oraz uszczęśliwiali przechodzących przez główny korytarz uczniów cukierkiem lub czekoladką. Wszyscy dobrze się bawili.
Czasami małe gesty i odrobina życzliwości mogą sprawić, że czujemy się SZCZĘŚLIWSI.

Zapraszamy do galerii

Organizator: Wolontariusze Koła PCK z kl. 8a, opiekun Koła Wolontariatu Małgorzata Kwaśnicka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.