Mistrzostwa Gliwic w siatkówce chłopców – AWANS!

W ubiegły piątek 09.12.2022 na sali gimnastycznej w budynku przy ul. Żwirki i Wigury odbyły się rozgrywki grupowe o Mistrzostwo Gliwic w siatkówce chłopców. Świetnie spisała się reprezentacja naszej szkoły. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze i awansowali do Finału Mistrzostw Gliwic. Oprócz naszych siatkarzy awans z drugiego miejsca w grupie wywalczyła drużyna SP 41.
W skład reprezentacji SP 5 weszli: Oskar Siedlecki, Michał Strzyż, Mikołaj Adamczyk, Jan Kaczyński, Wiktor Konowrocki, Jakub Leszkowski, Szymon Golik, Szymon Kos (wszyscy z kl. 8e) oraz Jakub Wierzbowski (kl. 8c).
Finał Mistrzostw Gliwic zostanie rozegrany jeszcze przed feriami 11.01.2023 w SP 27.
GRATULUJEMY NASZYM SIATKARZOM I TRZYMAMY ZA NICH KCIUKI W ZAWODACH FINAŁOWYCH:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.