Jakub Wieczorkowski z klasy 4b – laureatem konkursu „Warto być przyzwoitym”

8 grudnia 2022 roku Jakub Wieczorkowski z klasy 4b odebrał nagrodę z rąk pana senatora Zygmunta Frankiewicza za zajęcie drugiego miejsca w powiatowym konkursie „Warto być przyzwoitym”, który polegał na napisaniu opowiadania inspirowanego właśnie tymi słowami.
W konkursie  wzięło udział kilku uczniów z naszej szkoły, ale to praca Kuby została dostrzeżona i nagrodzona za „pełnię prawdziwych uczuć i emocji oraz osobiste spojrzenie na wartości, jakie charakteryzują osobę przyzwoitą” (jak czytamy na dyplomie).
Warto jeszcze wspomnieć, że na konkurs wpłynęło 121 prac z powiatu gliwickiego, więc konkurencja była niemała i  sukces Kuby tym bardziej cieszy.

Serdecznie gratulujemy laureatowi i życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Koszałka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.