Egzaminy… egzaminy…

Od majowego egzaminu ósmoklasistów minęło parę miesięcy i ich wynikami uczniowie mogli się cieszyć już w lipcu, jednak na pełne statystyki musieliśmy trochę poczekać. Mediana, staniny, procenty – brzmi trochę tajemniczo, ale wszystkie te parametry wskazują, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli lepsze wyniki ze wszystkich trzech przedmiotów egzaminacyjnych – języka polskiego, matematyki i języka obcego – niż uczniowie w gminie, powiecie, województwie i kraju.
Czy tegorocznym ósmoklasistom uda się osiągnąć taki wynik? A może będą lepsi? Zobaczymy.
Na razie przed nimi i ich nauczycielami wytężona praca. A sprawdzić będą się mogli już niebawem, pisząc 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia egzaminy próbne.

Życzymy powodzenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.