Obiady 2022/2023

Szanowni Państwo,
poniżej przedstawiamy niezbędne informacje dotyczące organizacji żywienia w roku szkolnym 2022/2023. Zapisy zostały już uruchomione.

Dzieci  z grup przedszkolnych w budynku przy ul. Żwirki mogą korzystać z żywienia od 01 września, uczniowie szkoły od 05 września.

Rodzice dzieci, które już uczęszczały już na posiłki otrzymali maila z zapytaniem o chęć kontynuacji współpracy i nie muszą wysyłać nowego zgłoszenia.

Rodzice „nowych” chętnych do żywienia dzieci powinni uzupełnić odpowiednie dla swojego dziecka zgłoszenie i zgodę RODO oraz odesłać poprzez e-mail na adres: m.miciak@twojezdrowko.pl
Po otrzymaniu zgłoszenia dziecku nadany zostanie identyfikator i zostaniecie Państwo  poinformowani od kiedy abonament będzie aktywny.

Zasady korzystania ze stołówki

Grupy przedszkolne:
– zgłoszenie
– RODO – załącznik do zgłoszenia dziecka do żywienia w stołówce

Uczniowie klas I – VIII SP 5:
– zgłoszenie  klasy  I-III
– zgłoszenie  klasy  IV-VIII
– RODO – załącznik do zgłoszenia dziecka do żywienia w stołówce

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.