Szkolny konkurs matematyczny

W marcu w naszej szkole odbyły się eliminacje do międzyszkolnego konkursu matematycznego „Cyferka”. W poniedziałek 21 marca z zadaniami  zmagali się wybrani przez wychowawców uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Wszyscy świetnie poradzili sobie z obliczeniami liczbowymi, wykazali się umiejętnością logicznego myślenia i wyobraźnią przy rozwiązywaniu problemów matematycznych.

Największą ilość punktów z klas pierwszych otrzymała Tola Bulenda z Ia. Zwycięzcą klas drugich został Tadeusz Wawryn z II b, a klas trzecich Krzysztof Klimowicz z III b.

Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę 8 kwietnia 2022 r.na konkursie „Cyferka” w  Społecznej Szkole Podstawowej w Gliwicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.