Zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo,                                                                                                                             przypominamy, że na 26 stycznia 2022 r. (środa) zaplanowano zebrania:
– dla rodziców uczniów klas I – III o 17:00
– dla rodziców uczniów klas IV –V III o 17:30
W związku z sytuacją epidemiczną spotkania dla rodziców odbędą się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Teams.

Jeśli ktoś z Państwa wyraża chęć indywidualnego spotkania, proszę to zgłosić przez dziennik elektroniczny, bezpośrednio u wybranego nauczyciela, najpóźniej do 24.01.2022r. (poniedziałek) do godz. 12:00.  Godzina i forma spotkania, do uzgodnienia z nauczycielem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.