Akcja „Zostań Gwiazdkowym Aniołem”

21 grudnia 2021 r. nasza akcja „Zostań Gwiazdkowym Aniołem” dobiegła końca.
Dary, które wolontariusze naszej szkoły przynosili w listopadzie i grudniu zostały przekazane do Szpitala Miejskiego nr 4 na oddział pediatryczny dla dzieci. Pani ordynator Agata Gajewska, za prezenty ślicznie podziękowała i zapewniła, że sprawimy wielką radość dzieciom, które zostaną w szpitalu podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Miejmy nadzieję, że choć na chwilę na ich buziach zagościł uśmiech.

Dzięki otwartym sercom, wspólnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów i nauczycieli udało się zebrać ponad 60 paczek z różnymi zabawkami, książeczkami, artykułami piśmiennymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.