Światowy Dzień Misia w naszej szkole

25 listopada świętowaliśmy w naszej szkole bardzo miły dzień, a to za sprawą przypadającego w tym terminie Światowego Dnia Pluszowego Misia. Było mięciutko i z uśmiechem, bo zagościły u nas właśnie misie. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się o historii ich powstania, słuchały opowiadań i oglądały bajki z niedźwiadkami w roli głównej. Zwieńczeniem tego świętowania był ogłoszony konkurs plastyczny na portret bohaterów tego niezwykłego dnia.
Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia, ponieważ na konkurs oddano ponad 120 prac, a bardzo chciało nagrodzić wszystkich!!! Poziom okazał się być bardzo wysoki i nie łatwo było wybrać najlepsze – w związku z tym przyznano:  8 pierwszych miejsc, 7 drugich miejsc i 8 trzecich miejsc, 50 wyróżnień, a dodatkowo wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali słodkie nagrody.
Nagrodzone prace zostały wywieszone na szkolnym korytarzu i dzięki temu mamy teraz naszą prywatną galerię misiów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.