PROGRAM – MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI 2016

Szkoła Podstawowa nr 5 przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. Uczniowie klasy II D ogłaszają zbiórkę zużytych baterii.

Namówcie rodzinę, sąsiadów, znajomych do oddania zużytego sprzętu do punktów ich zbiórki w Gliwicach:
I punkt zbiórki Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1 (Park Handlowy Arena) Elektrośmieci można oddać w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00
II punkt zbiórki Pszczyńska 206 (wjazd od ulicy Pocztowej) Elektrośmieci można oddać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Oddając sprzęt do punktu zbiórki, nie zapomnijcie zaznaczyć, że chcecie Kupony Funduszu Oświatowego i przynieście je do naszej szkoły,: do p. Elżbiety Kwiatkowskiej (s. 111) lub do sekretariatu szkoły. Kupony Funduszu Oświatowego przeliczane są na punkty, które będą mogły być wymienione na pomoce dydaktyczne. Naszym marzeniem jest tablica interaktywna!
Wesprzyjcie naszą szkołę poprzez wspólną zbiórkę elektrośmieci. Według polskiego prawa, zepsutego sprzętu AGD i RTV nie wolno wyrzucać do śmietnika razem z innymi odpadami, gdyż zawierają substancje trujące!

Wesprzyjcie naszą szkołę w tych działaniach. Wesprzyjcie naszą akcję!!!

Akcja trwa do końca maja.
Strona główna – informacje na temat akcji
Facebook informacje temat akcji
Co to są elektrośmieci?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.