Smak życia czyli debata o dopalaczach

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu profilaktyki uniwersalnej pt. „Smak życia czyli debata o dopalaczach”. Jego organizatorem jest Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
Program, którego autorem jest prof. Krzysztof Wojcieszek powstał z inicjatywy Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
Celem programu jest dostarczenie młodym ludziom podstawowych informacji na temat „dopalaczy” i zagrożeń wynikających z ich używania, a w konsekwencji zwiększenia ostrożności i zmniejszenia otwartości na kontakty z tymi produktami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.