Konkurs: „Z książką mi do twarzy”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy”.
Zrób sobie zdjęcie z ulubioną książką, w miejscu gdzie lubisz czytać ( np. . w pokoju, na podwórku , na ławce, na łące, w pociągu itd. )

Fotografie należy przesłać do 30 maja 2021 roku na adres : m.ballas@zsp3.gliwice.pl Przesyłając pracę w temacie wiadomości proszę wpisać : imię , nazwisko i klasę.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 czerwca 2021 roku na stronie internetowej szkoły oraz portalu społecznościowym Facebook .

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs kierowany jest do uczniów klas I-IIII w Zespole szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach
2. Celem konkursu „Z książka mi do twarzy” jest: • wizualizacja pasji czytania, miłości do książek, • popularyzacja czytania jako formy spędzania czasu (w domu, w miejscach publicznych takich jak: park, plac zabaw, sklep, autobus, szkoła, biblioteka itp.), • upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, dialogu ze światem i wyrażania emocji.
3. Każdy uczestnik może dostarczyć 1 fotografię na adres: m.ballas@zsp3.gliwice.pl
4. Zdjęcia należy podpisywać (imię, nazwisko i klasa).
5. Do bibliotek szkolnej należy dostarczyć wypełnione oświadczenie zgłoszeniowy (Załącznik 1 do regulaminu)
6. Prace należy wykonać zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi ochrony praw autorskich i prawa ochrony wizerunku. Autor fotografii przekazując zdjęcie na konkurs wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych i publikację pracy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2020/2021, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.