Śniadanie daje moc 2017

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Wzorem roku ubiegłego z początkiem października br. świetlica szkolna przystąpiła do udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Śniadanie daje moc!”. Podczas zajęć przeprowadzanych przez wychowawców świetlicy szkolnej w ramach programu, dzieci zostały zapoznane z zabawną bajkową fabułą, bohaterami, którzy towarzyszą uczniom podczas każdych zajęć, realizują specjalnie opracowane przez organizatorów scenariusze oraz uczą się 12 zasad zdrowego odżywiania a przy tym wszystkim świetnie się bawią.
10 listopada 2017r. planowane jest uroczyste śniadanie przygotowane przez naszych uczniów, nauczycieli oraz współorganizatorów programu. Fotorelacja oraz opis wydarzenia już niebawem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.